Adwokat Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik


                                                                                                                

Położenie Kancelarii-Lokalizacja:

    

  • ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląski
  • ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój
  • ul. Energetyków 83, 44-200 Rybnik


Dane kontaktowe:


 Telefon: 500 045 724,

  e-mail: adwokat.riedel@gmail.com


Specjalizacja Kancelarii to:


- Sprawy o Rozwód i Separacje

- Prawo Rodzinne i Opiekuńcze

- Sprawy z ZUS

- Odszkodowanie za szkody górnicze

- Odszkodowania


W czym może Ci pomóc Adwokat?

Adwokat Patryk Riedel specjalizuje się w kilku dziedzinach prawa. Głównym celem działania jest udzielenie pomocy prawnej osobom mającym   problemy odnośnie tych gałęzi prawa. W pierwszej kolejności oferowana jest pomoc prawna w celu uzyskania najlepszego  rozwiązania. W związku z powyższym Kancelaria Adwokacka podejmuje się prowadzenia spraw, udziela porad prawnych.

Z naszym klientami wspólnie ustalamy najlepszą strategię działania w danej sprawie, wybierając najefektywniejsze, najbardziej obiektywne oraz korzystne rozwiązanie. Szczegółowa specjalizacja w danych dziedzinach prawa wskazanych powyżej oraz wieloletnie doświadczenie pozwala na jak najszybszą i skuteczną metodę rozwiązania  sprawy lub danego problemu prawnego. Adwokat  (z łacińskiego: „Advocare”- wzywać na pomoc),  jest osobą, która pomaga ludziom w zakresie posługiwania się prawem.

 

Bardzo duży nacisk kładziemy na sposób współpracy z klientami. W zależności od tego, ile czasu należy poświęcić na rozwiązanie danego zagadnienia prawnego, stopnia zawiłości oraz skomplikowania danej sprawy, ustal się w stosunku do tego odpowiednią kwotę honorarium wynagrodzenia adwokata. W wycenie uwzględnia się oczywiści możliwości finansowe klientów. Wynagrodzenie może być płacone w ratach. Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej lub porady adwokata, to dobrze trafiłeś. Część porad prawnych znajduje się na naszej stronie w zakładce zatytułowanej porady online. Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie zapraszamy Cię do umówienie się na wizytę z adwokatem Patrykiem Riedel. Istnieje możliwość udzielenia porady prawnej telefonicznie oraz za pomocą poczty elektronicznej.


Kancelaria Adwokacka Adwokata Patryka Riedel współpracuje psychologami dziecięcymi, biegłymi sądowymi, detektywami, tłumaczami, notariuszami oraz innymi specjalistami, którzy pomogą w rozwiązaniu danego problemu prawnego. W związku ze świadczeniem pomocy prawnej adwokata obowiązuje tajemnica adwokacka, w związku z powyższym żadne przekazane przez Ciebie informacje, ani dokumenty nie trafią do osób trzecich.


Zapraszamy do kontaktu oraz ewentualnego umówienia się na wizytę z Adwokatem Patrykiem Riedel w jednej z Kancelarii które mieszczą się w miastach: Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój oraz Rybnik.


Zadzwoń i umów się na spotkanie (tel.: 500 034 724).

Adwokat Wodzisław Śląski, Adwokat Jastrzębie-Zdrój, Adwokat Rybnik.


https://g.page/adwokatwodzislawslaskiriedel?share